Kontaktpersoner

 

Nedan finner Du kontaktpersoner för varje affärsområde. Du kan alltid kontakta kundtjänst på 0471-24 97 50 eller info.energi@emmaboda.se

VD

Stefan Lundgren                                       0471-24 97 51 stefan.lundgren@emmaboda.se

EKONOMI/ADMINISTRATION

Staffan Ljungqvist                                     0471-24 97 55 staffan.ljungqvist@emmaboda.se

ELNÄT

Muamer Tanovic                                       0471-24 97 56
muamer.tanovic@emmaboda.se

FJÄRRVÄRME

Anders Karlsson                                       0471-24 97 65 anders.karlsson@emmaboda.se

FIBERNÄT

Stefan Karlsson                                        0768-14 05 44           stefan.karlsson@csab.se

VATTEN OCH AVLOPP

Marie Petersson                                       0471-24 97 61 marie.petersson@emmaboda.se

RENHÅLLNING

Pia Gustavsson                                         0471-24 97 74 pia.gustavsson@emmaboda.se